Tusem - Anasayfa

PROJENİZİ
ADIM ADIM UYGULAYIYORUZ

Tusem güvenlik sistemleri olarak müşterilerimizi her zaman ailemizden gibi görür ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmak için çalışırız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını farketmek için sürekli çaba sarf ederiz ve bu farkındalığı onlara sürekli fark ettiririz.
Müşteri memnuniyetinin sürekliliğinin sağlanması amacıyla sürekli iyileştirme çalışmaları yapmaktayız. Bu kapsamda geliştirdiğimiz Müşteri Proje Yönetim Sistemimiz ile Türkiye’de öncü bir firmayız. Müşterilerimizi proje teslim aşamasında Tusem Güvenlik Sistemlerine dahil eder ve müşterilerimizin isteklerini şeffaf, hızlı ve müşteri odakli çözmek için çalışmalar yürütürüz. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve müşterilerimizin beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak için müşteri odaklı bir yaklaşım içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Planlama

Tusem güvenlik olarak, sizin için en uygun güvenlik çözümlerinin neler olabileceğini belirleyip, piyasadaki en bütçe dostu fiyatlandırma ve yüksek kaliteli ürün teslimi anlayışımız ile yıllardır hizmet sağlıyoruz.

HEMEN TEKLİF AL

KURULUM

Planlama sonrasında belirlenen ve ihtiyaç olan tüm güvenlik sistemi elemanlarını, olabilecek en kısa sürede sizlerle buluşturuyor ve hızlı, çözüm odaklı çalışıyoruz.

ADIM 1
ADIM 2

TESTLER

Teslimi ve kurulumu sağlanan güvenlik sisteminizin; sağlıklı çalışıp çalışmadığı, ne ölçüde sağlıklı çalıştığı gibi hususlarda gerekli tüm incelemeleri ve testleri gerçekleştirerek sorunsuz bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz.

Destek

Tusem Güvenlik olarak müşterilerimize sunduğumuz -satış sonrası- teknik destek, iş akışımızın doğal bir parçası olmakla birlikte, müşteri memnuniyetini sağlamak için son derece önemsediğimiz bir adımdır.

WhatsApp Destek